HolzbrinkSystem nawadniającyAkcesoria do nawadniania HBZHBZ-15: trójnik red. PP 25 x 20 x 25 mm

HBZ-15: trójnik red. PP 25 x 20 x 25 mm

Kod produktu: HBZ-15

Trójnik do łączenia rur nawadniających i linii kroplujących to niewątpliwie profesjonalne rozwiązanie dla amatorów majsterkowania.

Przede wszystkim system ułatwiający otwieranie gwarantuje prostą i bezpieczną instalację. Ponadto tylko skręcanie daje 100% gwarancję szczelności. Nakrętkę można odkręcać i zakręcać bez użycia narzędzi nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych.

Polipropylen, z którego jest wykonana, charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną – jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. Z pewnością trójnik bez problemu będzie spełniał swoją funkcję przez wiele lat. Możesz go stosować zarówno pod ziemią jak i na gruncie.  

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
Nawadnianie roślin marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

Niewątpliwie system nawadniania HOLZBRINK sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Co więcej, może być używany zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie), jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Elementy wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Przemyślany projekt sprawia przede wszystkim, że system jest odporny na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. Dzięki temu z powodzeniem może być montowany zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

Reasumując, system nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Trójnik HBZ-15 - nawadnianie roślin marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Element jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie, bez użycia narzędzi nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu roślin

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Ponadto krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Nawadnanie roślin

Dlaczego nawadnanie roślin z systemem HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, w konsekwencji sprzyja to środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×