Rury doprowadzające

Woda trafia dokładnie tam, gdzie chcesz

Gdy planujesz stworzyć system nawadniania w ogrodzie, sadzie albo parku, zadbaj szczególnie o odpowiednie rozwiązanie. Rury doprowadzające marki HOLZBRINK doskonale sprawdzą się w tej roli. Wykonaliśmy je z tworzywa LDPE. Są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, co za tym idzie przez wiele lat użytkowania nie tracą swoich walorów. Możesz je również umieścić zarówno na gruncie jak i pod powierzchnią ziemi.

Rury doprowadzające zastosujesz na przykład w ogrodnictwie, gałęziach przemysłu zajmujących się zagospodarowaniem terenów zielonych, do utrzymania czystości i higieny, a także do doprowadzania i odprowadzania wody. Zoptymalizuj zużycie wody, oszczędź czas i pieniądze wybierając rury doprowadzające marki HOLZBRINK. System nawadniania możesz dostosować do swoich wymagań, wybierając długość, średnicę, inne parametry oraz akcesoria.

Przygotowaliśmy trzy rodzaje rur doprowadzających. Różnią się one od siebie średnicą: 16mm, 20mm i 25mm. W zależności od tego jak bardzo chcesz rozbudować system nawadniania, wybierz odpowiednią rurę doprowadzającą.

Rura doprowadzająca Holzbrink
Rura doprowadzająca 16 mm
zobacz więcej
Rura doprowadzająca LDPE 5/8’’ 16 mm
Rura doprowadzająca Holzbrink
Rura doprowadzająca 20 mm
zobacz więcej
Rura doprowadzająca LDPE 5/8’’ 20 mm
Rura doprowadzająca Holzbrink
Rura doprowadzająca 25 mm
zobacz więcej
Rura doprowadzająca LDPE 1’’ 25 mm