HBZ-06: korek PP 20 mm

Kod produktu: HBZ-06

Praktyczna zatyczka do zaślepiania i płukania rur doprowadzających o średnicy 20 mm marki HOLZBRINK. Wyposażona w system ułatwiający otwieranie, powinna być zainstalowana na końcu każdej linii, gdyż umożliwia płukanie przewodu.

Zastosowany system skręcania zapewnia 100% szczelność – w związku z tym nie musisz się obawiać, że zacznie on przeciekać. Ponadto bardzo ułatwia to pracę, zwłaszcza podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, kiedy przeszkadza błoto, piach i woda.

Wyprofilowana nakrętka powstała z wysokiej jakości polipropylenu. Charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną, korek jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. Nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Można go stosować zarówno nad ziemią jak i pod powierzchnią gruntu.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Zadbaj o nawadnianie ogrodu z HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Co więcej mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Oprócz tego przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W związku z tym z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur doprowadzających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Korek HBZ-06 marki HOLZBRINK- rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Korek PP 20 mm jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Niewątpliwie tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Ponadto nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Nawodnienie ogrodu – oszczędność czasu i pieniędzy

Pomożemy Ci przede wszystkim zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Dodatkowo krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system nawadniający marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co w konsekwencji sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Co więcej przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×