Płotki, ogrodzenia, zacienienia

Jeśli chcesz zadbać o swoją prywatność w ogrodzie, osłonić rośliny przed nadmiernym nasłonecznieniem lub ochronić auto przed nagrzewaniem skorzystaj z zalet siatek cieniujących. U nas znajdziesz szeroki wybór rozmiarów siatek o różnym stopniu zacienienia. Dzięki temu dopasujesz rozwiązanie dokładnie do swoich potrzeb. Zadbaliśmy również o akcesoria, dzięki którym montaż tego produktu przebiegnie szybko i sprawnie.

Marka HOLZBRINK proponuje również różnego rodzaju ogrodzenia, elementy które ułatwią wyznaczanie stref w każdym ogrodzie. Płotek ciosany oddzielający rabaty kwiatowe od trawnika nie musi być już tylko funkcjonalny, ale też może stanowić element dekoracyjny.

W 100% naturalne i ekologiczne płotki ciosane, to urokliwy i skuteczny sposób na ogrodzenie poszczególnych stref w ogrodzie. Zabezpiecz swój warzywnik przed zadeptaniem, czy domowym zwierzakiem.

Ciekawym i przyciągającym uwagę rozwiązaniem są również płotki wiklinowe. Ciasny splot gałązek wierzbowych oraz ciepłe odcienie brązu doskonale współgrają z naturalną zielenią trawy. Jeżeli szukasz sposobu, by ochronić swoje rośliny przed pyłem, suchymi liśćmi, itp. a jednocześnie wyznaczyć strefy w ogrodzie – płotek wiklinowy jest dla Ciebie.

Zobacz także pozostałe propozycje dla miłośników zieleni jakie przygotowała marka HOLZBRINK.

Płot łupany HOLZBRINK
Płot łupany leszczynowy HSZ
zobacz więcej
Siatka cieniująca HOLZBRINK
Siatka cieniująca HZB
zobacz więcej