HBZ-14: trójnik PP 25 mm

Kod produktu: HBZ-14

Za pomocą trójnika o przekroju wylotów 25 mm połączysz rury nawadniające i linie kroplujące. Dzięki zastosowaniu systemu skręcanego możesz mieć pewność, że linia będzie przede wszystkim szczelna.

Ponadto do instalacji nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych narzędzi, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Co więcej, trójnik nie traci swoich właściwości przez wiele lat.

Polipropylen, z którego jest wytworzony, charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną. Jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. W wyniku tego można go stosować zarówno pod powierzchnią gruntu jak i nad ziemią.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj akcesoria do nawadniania marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Dodatkowo przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. Dzięki temu z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Trójnik HBZ-14 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Element jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Przede wszystkim nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie, bez użycia narzędzi nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Dodatkowo, krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego akcesoria do nawandniania marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Co więcej, można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×