O marce

Poznaj Holzbrink

WYSOKIEJ JAKOŚCI LISTWY WYKOŃCZENIOWE

Niemiecka marka HOLZBRINK zdążyła już zaistnieć w świadomości klientów jako marka klasy premium. Oferuje nowoczesne i estetyczne sposoby na wykończenie wnętrz. Wśród różnorodnych rozwiązań znalazły się takie produkty jak listwy przypodłogowe, listwy przyblatowe, cokoły meblowe oraz szereg akcesoriów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, zaraz obok jakości postawiliśmy na różnorodność. Wachlarz kolorów oraz materiałów, z jakich produkujemy listwy pozwala na dopasowanie ich do każdej aranżacji. Klasyczne listwy MDF w białym kolorze, elastyczne i uniwersalne listwy miękkie PVC to rozwiązania, które są odpowiedzią na gusta i oczekiwania klientów. Nie zapomnieliśmy również o funkcjonalności. Tylko odpowiednio zaprojektowany artykuł będzie spełniał oczekiwania odbiorców, dlatego zanim wprowadzimy go do naszej oferty przechodzi serię testów.

Rozbudowując swoją ofertę, marka HOLZBRINK przygotowała także rozwiązania dla miłośników aranżacji wnętrz. Meble i akcesoria meblowe, które u nas znajdziesz pozwalają stworzyć oryginalne i niepowtarzalne projekty aranżacji wnętrz. To prawdziwa gratka przede wszystkim dla miłośników majsterkowania i upcyclingu. Metalowe nogi do stołu, stalowe oparcia do krzeseł, półki pływające czy drewniane skrzynki na owoce, z których wyczarujesz niepowtarzalne, oryginalne meble. Wszystkie te akcesoria znajdziesz właśnie w HOLZBRINK.

AKCESORIA OGRODOWE

Odpowiednie nawodnienie Twoich roślin to kluczowa kwestia dla ich rozwoju, bez względu na to czy masz przydomowy ogródek czy pole uprawne. Marka HOLZBRINK wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje system nawadniający gwarantujący komfort użytkowania, oszczędność wody oraz niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach. Możesz go dostosować do swoich wymagań wybierając spośród rur nawadniających, linii kroplujących z różnego rodzaju emiterami i łącząc za pomocą akcesoriów.

Co więcej, w ofercie znajduje się również kilka modeli obrzeży ogrodowych. Ułatwiają one podział terenu, precyzyjnie zaznaczając granice między ścieżkami, rabatami a trawnikiem. Marka HOLZBRINK przygotowała listwy do tworzenia prostych linii oraz taśmy do formowania łuków. Obrzeża przydają się w przydomowych ogrodach, przestrzeniach publicznych, ogródkach działkowych i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność odseparowania od siebie różnych stref.

Przygotowaliśmy także cały wachlarz akcesoriów ogrodowych, które sprawią że przebywanie w ogrodzie będzie jeszcze bardziej przyjemne. Zamontuj parasol ogrodowy za pomocą funkcjonalnych i estetycznych stojaków na parasol. Rozpal ognisko w metalowym palenisku ogrodowym, nie niszcząc przy okazji trawnika. Masz problem z odpowiednim składowaniem drewna opałowego? Skorzystaj ze stalowych regałów na drewno kominkowe marki HOLZBRINK.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nie zapomnieliśmy również o odpowiedniej obsłudze. Nasi konsultanci potrafią fachowo doradzić przy wyborze konkretnego rozwiązania, jego montażu i serwisie. Możesz być pewien, że kompleksowo zajmiemy się dopasowaniem odpowiedniego produktu do Twoich potrzeb. Marka HOLZBRINK sukcesywnie się rozrasta, nieustannie poszerzając swoją ofertę.