HBZ-09: przelot PP 25 mm

Kod produktu: HBZ-09

Profesjonalna złączka do rur nawadniających i linii kroplujących o średnicy 25 mm, świetnie sprawdzi się w pracy każdego amatora majsterkowania.

Wyposażona w system ułatwiający otwieranie gwarantuje prostą i bezpieczną instalację. W rezultacie nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi by ją zainstalować.

Co więcej, wyprofilowana nakrętka z polipropylenu charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną. Złączka nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Możesz bez obaw używać jej zarówno nad ziemią jak i pod.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Dlatego mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Ponadto przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. Co za tym idzie z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur doprowadzających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Przelot HBZ-09 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Element jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system nawadniający marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co w konsekwencji sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przede wszystkim przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×