Artykuły ogrodowe

Płotki, zacienienia, akcesoria ogrodowe

Zadbaj o przestrzeń wokół domu

Rozwiązania dla miłośników przestrzeni zielonych

Ogród to przestrzeń, z którą marka HOLZBRINK jest szczególnie związana. Znajdziesz u nas ogromny wybór wysokiej jakości artykułów ogrodowych, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną, zieloną oazę. Wiemy jak ważne jest stosowanie profesjonalnych rozwiązań, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Stawiamy na funkcjonalności i estetykę. Produkty HOLZBRINK nie tylko spełniają swoją rolę przez wiele sezonów, ale często stanowią oryginalny element dekoracyjny.

Ekologiczne i w 100% naturalne ogrodzenia takie jak leszczynowe płotki ciosane czy płotki wiklinowe pozwolą Ci wyznaczyć strefy w ogrodzie. Zabezpieczysz nimi rabaty kwiatowe, drzewka, a także ochronisz rośliny przed domowymi zwierzakami.

Niezawodne w ochronie prywatności są oferowane przez markę HOLBRINK siatki cieniujące. Różnorodne stopnie zacienienia oraz wielość rozmiarów pozwolą dobrać odpowiednie rozwiązanie. Siatka cieniująca to również doskonały sposób na ochronę roślin przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Zobacz artykuły ogrodowe przygotowane przez markę HOLZBRINK.

System nawadniający marki HOLZBRINK

Profesjonalne rozwiązania dla amatorów ogrodnictwa

Jakość i funkcjonalność to główne cechy artykułów ogrodowych marki HOLZBRINK. Nasi projektanci tworząc kolejne produkty wzorują się na rozwiązaniach stosowanych w profesjonalnych przedsiębiorstwach ogrodniczych. Dzięki temu spełniają one swoją funkcję bez zarzutu przez wiele sezonów.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważne jest by oferowane przez nas artykuły można było w bardzo łatwy sposób i szybko zainstalować. W związku z tym nie będziesz potrzebować specjalistycznych narzędzi, skomplikowanej wiedzy fachowca ani mnóstwa czasu. Za to błyskawicznie docenisz walory artykułów ogrodniczych HOLZBRINK, które pomogą stworzyć Ci ogród marzeń.

Płot łupany HOLZBRINK
Płot łupany leszczynowy HSZ
zobacz więcej
Siatka cieniująca HOLZBRINK
Siatka cieniująca HZB
zobacz więcej