HBZ-08: przelot PP 20 mm

Kod produktu: HBZ-08

Profesjonalna złączka do rur nawadniających i linii kroplujących o średnicy 20 mm, bezsprzecznie świetnie sprawdzi się w pracy każdego amatora majsterkowania. 

Wyposażona w system ułatwiający otwieranie gwarantuje prostą i bezpieczną instalację. Co więcej nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi by ją zainstalować.

Wyprofilowana nakrętka z polipropylenu charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną. W konsekwencji złączka nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Można bez obaw używać jej zarówno nad ziemią jak i pod.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się w szczególności przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak również w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W związku z tym z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur doprowadzających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Przelot HBZ-08 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Przelot PP o średnicy 20 mm jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Godne uwagi jest to, że tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. W rezultacie nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Prócz tego krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system do nawadniania marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system do nawadniania ogranicza jej zużycie, co w konsekwencji sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – z pewnością sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system do nawadniania HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Ponadto przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×