Nogi do stołu

Minimalistyczny i ponadczasowy design

Poszukujesz podstawy do stołu, która spełni Twoje oczekiwania? Chcesz stać się właścicielem solidnych nóg stołowych, które staną się punktem wyjścia do zbudowania wytrzymałego mebla? Jeśli tak, to trafiłeś pod dobry adres. HOLZBRINK oferuje kilkanaście modeli metalowych nóg do stołu, które cechuje wysoka jakość wykonania i nowoczesny design.

W ofercie znajdują się nogi do stołów wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły techniczne. Elementy meblowe produkujemy m.in. z aluminium, metalu, stali nierdzewnej lub lakierowanej. Dodatkowo możemy je pomalować metodą proszkową na dowolny kolor z palety RAL. Do każdego projektu podchodzimy z największą precyzją. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą awangardowych form, czy stronnikiem klasycznych rozwiązań, poniżej znajdziesz nogi do stołu, które przypadną Ci do gustu.

Stelaże zbudowane są z metalowych profili, których wielkość możesz wybrać. Każdy również może być pomalowany proszkowo na kolor z palety RAL. Tylko od Ciebie zależy jakiego rodzaju blat uwieńczy dzieło. Drewniany, kamienny, a może z tworzywa sztucznego? Tę decyzję pozostawiamy tylko i wyłącznie Twoim gustom.

Noga do stołu HLT-01-B-EE kolor RAL 7016 Holzbrink
Noga do stołu HLT-01
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-02Holzbrink
Noga do stołu HLT-02
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-03-F-AA RAL 7016 Holzbrink
Noga do stołu HLT-03
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-04 HOLZBRINK
Noga do stołu HLT-04
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-09
Noga do stołu HLT-09
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-12A-60 RAL 7016 Holzbrink
Noga do stołu HLT-12A
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-13A-60 RAL 7016 Holzbrink
Noga do stołu HLT-13A
zobacz więcej
Noga do stołu HLT-14-A-F kolor RAL 7016 Holzbrink
Noga do stołu HLT-14A
zobacz więcej