HBZ-11: kolano PP 20 mm

Kod produktu: HBZ–11

Kolano o średnicy 20 mm służy przede wszystkim do łączenia rur nawadniających i linii kroplujących. Niewątliwie profesjonalne rozwiązanie świetnie sprawdzi się w warsztacie każdego amatora majsterkowania.

Kolano wyposażone jest w system ułatwiający otwieranie, w konsekwencji nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi by je zainstalować. System skręcania zapewnia 100% szczelność.

Wyprofilowana nakrętka z polipropylenu jest odporna na czynniki chemiczne, nieszkodliwa dla ludzi i środowiska. Kolano można stosować zarówno na powierzchni ziemi jak i pod.  Nie traci swoich właściwości przez wiele lat, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W konsekwencji z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Kolano HBZ-11 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Element jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Z pewnością tylko takie rozwiązanie gwarantuje stuprocentową szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Co więcej, krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system nawadniania marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne przede wszystkim na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×