Skrzynki drewniane

Uniwersalne skrzynki na owoce

Drewniane skrzynki na owoce marki HOLZBRINK to doskonałe rozwiązanie na stworzenie w domu wyjątkowej aranżacji. Świetnie sprawdzają się jako designerski i ekologiczny sposób na przechowywanie. Samodzielnie zrobisz z nich regał na książki, półkę na buty czy stolik kawowy. Skrzynki są wykonane z drewna sosnowego, pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Każda jest odpowiednio wyczyszczona, ale znaki użytkowania są widoczne. Sprawia to, że wszystkie są jedyne w swoim rodzaju.

Ekologiczne skrzynki mogą być pomalowane na biało farbą, która posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz jest hipoalergiczna. Dzięki temu skrzynki śmiało zastosujesz jako meble w pokoju dla dzieci.

Ciekawą propozycją są skrzynki opalane naturalną metodą, która nadaje ciekawą fakturę i ciepłą barwę.

Szanujemy indywidualne gusta naszych klientów, dlatego proponujemy również skrzynki jedynie oszlifowane. Wówczas są one świetnym materiałem do projektów typu DIY.

W ofercie znajdują się także skrzynki do owoców zupełnie nowe, nieużywane. Każdy rodzaj dodatkowo może być ozdobiony szablonem, który dodaje wyjątkowego charakteru i doskonale komponuje się ze stylem Schabby Chic.

Skrzynka drewniana biała Holzbrink
Skrzynka drewniana dekoracyjna – nowa biała
zobacz więcej
Skrzynka drewniana do owoców naturalna Holzbrink
Skrzynka drewniana dekoracyjna – nowa naturalna
zobacz więcej
Skrzynka drewniana na owoce opalana Holzbrink
Skrzynka drewniana dekoracyjna – nowa opalana
zobacz więcej