Regały na drewno

Drewno opałowe nie tylko powinno mieć swoje miejsce, ale musi to być miejsce odpowiednie. Każdy, kto posiada kominek w domu wie, jak istotne jest by opał był suchy. Dlatego też marka HOLZBRINK zadbała o odpowiednią konstrukcję regału na drewno kominkowe. Cyrkulacja powietrza oraz ochrona przed opadami atmosferycznymi to kluczowe cechy naszej drewutni.

Regały na drewno zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Dbając o estetykę poszczególne elementy poddaliśmy malowaniu proszkowemu. Dzięki temu produkt zyskał dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a ponadto świetnie się prezentuje. Konstrukcja składa się z kilku elementów, które w łatwy i szybki sposób złożysz w jedną całość.

Marka HOLZBRINK oferuje szeroki wybór modeli regałów na drewno kominkowe. Dwie głębokości – 25 i 65 cm możemy otrzymać w trzech kolorach – RAL 9005 (czarny głęboki), RAL 7016 (szary antracytowy) lub lakier. Dostępne szerokości to: 100 cm, 150 cm i 180 cm. Dodatkowo możesz wybrać wysokość: 100 cm, 150 cm i 180 cm.

Regał na drewno - głębokość 25 cm HOLZBRINK
Regał na drewno – głębokość 25 cm
zobacz więcej
Regał na drewno ze stali o głębokości 25 cm
Regał na drewno głębokość 65 cm HOLZBRINK
Regał na drewno – głębokość 65 cm
zobacz więcej
Regał na drewno ze stali o głębokości 65 cm