System nawadniający

Stwórz zintegrowany system nawadniający Twoją roślinność

Nowoczesne rozwiązanie problemu nawadniania

Odpowiednie nawodnienie Twoich roślin to kwestia kluczowa dla ich rozwoju, niezależnie od tego, czy masz jedynie przydomowy ogród, czy pole uprawne. Wiadomo jednak, jak wymagający jest to obowiązek. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom oferując systemy, które cechuje komfort użytkowania, oszczędność wody oraz trwałość.

Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna

Czyli jak najbliżej strefy korzeniowej roślin. Dzięki mniejszym, ale precyzyjniej zaaplikowanym dawkom wody system nawadniający HOLZBRINK ogranicza jej zużycie, co sprzyja środowisku i zmniejsza Twoje wydatki. Szczelność i trwałość systemu zapewnia jego staranne wykonanie z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest on inwestycją na długie lata.

System nawadniający marki Holzbrink

System dopasowany do potrzeb

Możesz dostosować system do swoich wymagań. Wybieraj spośród na przykład rur nawadniających, linii kroplujących o różnych emiterach, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników. Dostosuj wszelkie parametry do twoich potrzeb. Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Co za tym idzie mogą być użytkowane zarówno przemysłowo w rolnictwie czy leśnictwie, jak i w przestrzeniach miejskiej zieleni, prywatnych ogrodach lub na obiektach sportowych.

Uniwersalność i wytrzymałość

Systemy nawadniające HOLZBRINK wykonane są z użyciem nowoczesnych materiałów (m.in. polietylen czy tworzywo LDPE), z dbałością o szczelność. Przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią, dlatego mogą być montowane nad ziemią oraz pod powierzchnią.