HBZ-02: trójnik 16 mm

Kod produktu: HBZ-02

Trójnik 16 mm (5/8’’) służy do łączenia rur nawadniających i linii kroplujących. Zastosowany w nim system Easy&Quick gwarantuje stuprocentową szczelność. Skręcanie przewodów powoduje, że żadna kropla nie wydostaje się poza obwód.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, rozwiązanie nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Można śmiało stosować trójnik zarówno pod powierzchnią gruntu jak i na ziemi.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

System nawadniający HOLZBRINK niewątpliwie sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. W konsekwencji może być używany zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonany z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Przemyślany projekt sprawia, że system jest odporny na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W związku z tym z powodzeniem może być montowany zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Trójnik HBZ-02 marki HOLZBRINK

Przemyślana konstrukcja

Trójnik wyposażyliśmy w system skręcania i zakręcania. Przede wszystkim tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

System nawadniający marki Holzbrink

Dlaczego system nawadniający marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×