Architektura ogrodowa

Delektuj się wypoczynkiem w swoim ogrodzie

Zmień swój ogród w oazę odpoczynku.

Wypoczywaj w ogrodzie przez cały rok

Architektura ogrodowa marki HOLZBRINK ułatwi Ci przede wszystkim zaaranżowanie w ogrodzie wspaniałego miejsca wypoczynku. Trudno sobie wyobrazić letnie, słoneczne dni bez solidnie zamontowanego parasola ogrodowego. W związku z tym znajdziesz u nas kilka modeli stojaków do parasola ogrodowego oraz adapterów. Z jednej strony niezwykle wytrzymałe, a z drugiej dyskretne, schowane w ziemi są właściwie niewidoczne.

Dbamy również o Twoją prywatność. Marka HOLZBRINK to także oryginalne, naturalne ogrodzenia, które zamontujesz z łatwością samodzielnie. Stanowią nie tylko barierę i sposób na wyznaczenie stref, ale także oryginalny element dekoracyjny. Jeżeli potrzebujesz zamaskować swoją posesję lub uchronić rośliny przed nadmiernym nasłonecznieniem, polecamy siatki maskujące.

Wiemy jak przyjemny jest wspólny czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi przy ognisku. Co więcej, mamy świadomość, że nie można zapominać o bezpieczeństwie. Znajdziesz w naszej szerokiej ofercie paleniska ogrodowe, które uchronią trawnik przed zniszczeniem oraz zapewnią bezpieczne utrzymanie ognia.

Palenisko ogrodowe architektura ogrodowa HOLZBRINK

Najwyższej jakości materiały

Elementy architektury ogrodowej zazwyczaj są poddawane działaniu warunków atmosferycznych. Deszcz, słońce, mróz, wysokie temperatury czy silny wiatr to ogrodowa codzienność.

Marka HOLZBRINK stawia przede wszystkim na materiały najwyższej jakości. Jeżeli wybierzesz nasze stojaki na parasol czy palenisko ogrodowe, możesz być pewien, że spełnią swoją funkcję przez wiele sezonów.

Wysokiej jakości stal, jaką stosujemy przy produkcji akcesoriów ogrodowych, jest poddawana dodatkowym zabiegom, które przedłużają jej trwałość. Cynkowanie ogniowe czy malowanie metodą proszkową powodują, że architektura ogrodowa zyskuje dodatkową ochronę.