Paleniska ogrodowe

Odpowiednio przygotowane miejsce na klimatyczne ognisko w ogrodzie to chyba marzenie każdego właściciela zielonej przestrzeni. Wyobraź sobie miło spędzony czas na świeżym powietrzu, z bliskimi, ciepłe światło żywego ognia i dyskretne trzaski palonego drewna. Delektuj się wspólnie spędzonymi chwilami, bez obaw o trawnik czy bałagan jaki po ognisku zazwyczaj zostaje.

Marka HOLZBRINK przygotowała paleniska ogrodowe wykonane z wysokiej jakości stali. Wielość modeli pozwoli dopasować wielkość paleniska do przestrzeni, w jakiej ma się ono znajdować. Co więcej, w jednej ze ścianek przygotowaliśmy specjalny otwór, dzięki któremu możesz po sezonie zawiesić palenisko na ścianie garażu na przykład. Oszczędność miejsca, którego nigdy za wiele, doceni każdy ogrodnik.

Palenisko ogrodowe HOLZBRINK to nie tylko funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale również estetyka. Składane ze stalowych płyt w połączeniu z żywym ogniem wyglądają niezwykle efektownie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami.                                                                                                                                                                                    

Palenisko ogrodowe HOLZBRINK
Palenisko ogrodowe
zobacz więcej