HBZ-01: korek 16 mm

Kod produktu: HBZ-01

Korek do zaślepiania i płukania rur doprowadzających oraz linii kroplujących to profesjonalne rozwiązanie dla amatorów majsterkowania. Należy go zamontować na końcu każdej linii, gdyż pozwala na płukanie przewodu raz w miesiącu.

Starannie zaprojektowana zakrętka umożliwia przede wszystkim zamknięcie wszystkich ogólnie dostępnych przewodów o średnicy 16 mm (5/8’’). Zastosowany system zakręcania jako jedyny gwarantuje 100% szczelność.

Zadbaliśmy ponadto o odpowiednią ergonomię. Specjalnie opracowany uchwyt pozwala, bez użycia narzędzi, zamknąć przewód. Dzięki temu nawet w trudnych warunkach pracy (woda, błoto, piasek, etc.) bez komplikacji odkręcisz i dokręcisz korek.  Wysoka jakość wykonania sprawia, że to rozwiązanie nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniania ogrodu marki HOLZBRINK

System nawadniania ogrodu marki HOLZBRINK sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Może być używany zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonany z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE jest przede wszystkim szczelny. Przemyślany projekt sprawia, że system jest odporny na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W konsekwencji z powodzeniem może być montowany zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Korek HBZ-01 HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Korek jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Dodatkowo krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

System nawadniający marki Holzbrink

Dlaczego system nawadniania ogrodu marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się niewątpliwie przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Co więcej przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×