HolzbrinkSystem nawadniającyAkcesoria do nawadniania HBZHBZ-10: trójnik red. PP 20 x 25 x 20 mm

HBZ-10: trójnik red. PP 20 x 25 x 20 mm

Kod produktu: HBZ-10

Trójnik do łączenia rur nawadniających i linii kroplujących to niewątpliwie profesjonalne rozwiązanie dla amatorów majsterkowania. Jedno z akcesoriów, które ułatwi Ci budowę systemu nawadniania kropelkowego w ogrodzie, na trawniku, w sadzie, itp. 

Przede wszystkim system ułatwiający otwieranie gwarantuje prostą i bezpieczną instalację. Ponadto tylko skręcanie daje 100% gwarancję szczelności. W konsekwencji nakrętkę można odkręcać i zakręcać bez użycia narzędzi nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Polipropylen, z którego wykonaliśmy trójnik, charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną – jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. W wyniku tego bez problemu będzie on spełniał swoją funkcję przez wiele lat. Możesz go stosować zarówno pod ziemią jak i na gruncie.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Godne uwagi jest to, że mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Akcesoria do nawadniania z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Ponadto przemyślany projekt sprawia, że systemy nawadniające są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W rezultacie z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Trójnik HBZ-10 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Trójnik jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Takie rozwiązanie przede wszystkim gwarantuje stuprocentową szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie, bez użycia narzędzi nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci przede wszystkim zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Co więcej krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system nawadniający marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system nawadniania kropelkowego ogranicza jej zużycie, co w konsekwencji sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – z pewnością sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniania kropelkowego HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Dodatkowo przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×