HBZ-13: trójnik PP 20 mm

Kod produktu: HBZ-13

Trójnik o przekroju wylotów 20 mm jest przeznaczony do łączenia rur nawadniających i linii kroplujących. Przede wszystkim dzięki zastosowaniu systemu skręcanego możesz mieć pewność, że linia będzie szczelna.

Ponadto do instalacji nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych narzędzi, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Trójnik nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Polipropylen, z którego jest wytworzony, charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną. W konsekwencji trójnik jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. Można go stosować zarówno pod powierzchnią gruntu jak i nad ziemią.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

System nawadnia ogrodu HOLZBRINK sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Może być używany zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonany z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE jest przede wszystkim szczelny. Przemyślany projekt sprawia, że system jest odporny na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. Dzięki temu z powodzeniem może być montowany zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Trójnik HBZ-13 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Trójnik jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Z pewnością tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie, bez użycia narzędzi nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system nawadniania ogrodu marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co w rezultacie sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Ponadto można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniania ogrodu HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Bezsprzecznie przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×