Listwy przypodłogowe

Wybierz listwę przypodłogową pasującą do Twojego wnętrza

Listwy przypodłogowe dopasowane do charakteru wnętrza

Marka HOLZBRINK oferuje szeroką gamę profesjonalnych rozwiązań. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne listwy przypodłogowe z MDF, o klasycznym kształcie, w białym kolorze jak i uniwersalne listwy miękkie z elastycznego tworzywa PVC, w kilkunastu kolorach. Co więcej profile można z powodzeniem stosować w przestrzeniach domowych, jak i komercyjnych. Ponadto są bardzo łatwe w montażu, odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, czy zabrudzenia.

Jasne, ciemne, nowoczesne czy klasyczne? Wybierz listwę przypodłogową pasującą do stylu Twojego wnętrza i skutecznie zabezpiecz wszelkie szczeliny.

Montaż listwy przypodłogowej HOLZBRINK

Łatwy montaż

Zadbaliśmy o Twój komfort. Wszystkie rozwiązania sygnowane logo HOLZBRINK są łatwe w instalacji. Wystarczy kilka kroków byś osiągnął wymarzony efekt. Co więcej nie potrzebujesz skomplikowanych w obsłudze narzędzi.

Profesjonalizm

Produkty HOLZBRINK powstały na bazie wieloletnich doświadczeń i konsultacji. Co za tym idzie mamy pewność, że oferowane artykuły spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Uniwersalność

W HOLZBRINK lubimy bawić się kolorami i wzorami, a liczba dostępnych rozwiązań wciąż rośnie. Zobacz bogatą kolekcję listew oraz akcesoriów ogrodowych i wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.