HBZ-05: złączka 16 mm

Kod produktu: HBZ-05

Za pomocą złączki w łatwy i szybki sposób połączysz rury nawadniające i linie kroplujące marki HOLZBRINK o średnicy 16 mm. Produkt cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania.

Zastosowany system Easy&Quick pozwala na szczelne zakręcenie specjalnie wyprofilowanej nakrętki. Możesz być pewien, że żadna kropla nie wydostanie się poza linię. Wystarczy wsunąć przewód w złączkę i dwukrotnie przekręcić w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara.

Specjalnie opracowany uchwyt pozwala, bez użycia narzędzi, zamknąć przewód. Dzięki temu nawet w trudnych warunkach pracy (woda, błoto, piasek, etc.) bez komplikacji odkręcisz i dokręcisz złączkę.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj system nawadniający marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przede wszystkim przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE z pewnością są szczelne. Przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. W związku z tym z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur doprowadzających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia, kroplowników czy akcesoriów do nawadniania.

Złączka HBZ-05 marki HOLZBRINK

Przemyślana konstrukcja

Złączka o średnicy 16 mm jest wyposażona w system skręcania i zakręcania. Niewątpliwie tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Ponadto nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a dodatkowo optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Ponadto krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

System nawadniający marki Holzbrink

Dlaczego system nawadniający marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co w konsekwencji sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK wykonaliśmy z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×