HBZ-07: korek PP 25 mm

Kod produktu: HBZ-07

Praktyczna zatyczka do zaślepiania i płukania rur doprowadzających o średnicy 25 mm marki HOLZBRINK. Wyposażona w system ułatwiający otwieranie, powinna być zainstalowana na końcu każdej linii, gdyż umożliwia płukanie przewodu.

Zastosowany system skręcania zapewnia 100% szczelność – w konsekwencji nie musisz się obawiać, że zacznie on przeciekać. Bardzo ułatwia to pracę, zwłaszcza podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, kiedy przeszkadza błoto, piach i woda.

Dodatkowo wyprofilowana nakrętka powstała z wysokiej jakości polipropylenu. Charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną, jest nieszkodliwa dla ludzi i środowiska. W związku z tym korek nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Można go stosować zarówno nad ziemią jak i pod powierzchnią gruntu.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
System nawadniający marki HOLZBRINK

Poznaj akcesoria do nawadniania marki HOLZBRINK

Systemy nawadniające HOLZBRINK sprawdzą się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Mogą być używane zarówno przemysłowo (w rolnictwie czy leśnictwie) jak i w przestrzeniach miejskich, prywatnych ogrodach czy obiektach sportowych.

Wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak polietylen czy tworzywo LDPE są przede wszystkim szczelne. Przemyślany projekt sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią. Dzięki temu z powodzeniem mogą być montowane zarówno na ziemi jak i pod jej powierzchnią.

System nawadniający marki HOLZBRINK możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając spośród m.in. rur nawadniających, modeli linii kroplujących z różnymi emiterami, kompensatorów ciśnienia czy kroplowników.

Korek HBZ-07 marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Element jest wyposażony w system skręcania i zakręcania. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje 100% szczelność. Nakrętka pozwala na zakręcanie i odkręcanie bez użycia narzędzi, nawet przy niekorzystnych warunkach pracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy w nawadnianiu

Pomożemy Ci zaoszczędzić ponad 70% wody, a przy tym optymalnie nawodnić Twoje rośliny. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez wszystkie produkty. Porównaj je i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Linie kroplujące Holzbrink

Dlaczego system nawadniający marki HOLZBRINK?

  • Woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna – dzięki mniejszym, ale precyzyjnie zaaplikowanym dawkom wody, system ogranicza jej zużycie, co sprzyja środowisku i zmniejsza wydatki.
  • System dopasowany do potrzeb – sprawdzi się przy nawadnianiu niemal każdego terenu i rodzaju roślinności. Można go stosować zarówno przemysłowo jak i komercyjnie.
  • Uniwersalność i wytrzymałość – system nawadniający HOLZBRINK został wykonany z nowoczesnych materiałów, z dbałością o szczelność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że systemy są odporne na mróz, wrastanie korzeni czy zapychanie ziemią.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×