Meble i akcesoria meblowe

Stwórz swoją przestrzeń

Elementy meblowe HOLZBRINK to nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Uniwersalne akcesoria meblowe i niepowtarzalne meble

Marka HOLZBRINK odpowiada na indywidualne potrzeby każdego z nas. Przygotowaliśmy szereg akcesoriów meblowych, które pozwolą spersonalizować przestrzeń zgodnie z charakterem właściciela. Dosyć mebli z sieciowych sklepów, powtarzalności i sztampy. Nogi do blatów, drewniane skrzynki na owoce, uniwersalne konstrukcje – proponujemy byś wyposażenie mieszkania wziął w swoje ręce.

Znajdziesz u nas szeroki wybór nóg do blatów wykonanych z wysokiej jakości stali. Kilkanaście modeli wyróżnia minimalistyczny design i estetyka wykonania. Funkcjonalne nogi do stołu sprawdzą się w wielu projektach.

Jeżeli jesteś miłośnikiem upcyclingu lub chciałbyś spróbować sił w tej materii, z pewnością zainteresują Cię drewniane skrzynki na owoce, które proponujemy w kilku odsłonach. Nowe, używane, pomalowane na biało lub oszlifowane – do każdego projektu skrzynki wykonane w 100% z drewna sosnowego.

Postanowiliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogaty park maszynowy, by stworzyć również unikatowe meble. Zapraszamy do obejrzenia naszych metalowych regałów, krzeseł, hokerów, stolików na laptop oraz wielu innych rozwiązań.