Meble metalowe

Funkcjonalność i prostota to przepis na meble najwyższej klasy. Chcemy się otaczać przedmiotami nie tylko estetycznie wykonanymi, pięknymi, ale również funkcjonalnymi, by spełniały swoją rolę i ułatwiały codzienność. Marka HOLZBRINK specjalizuje się w rozwiązaniach, które odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością, a ponadto wyjątkowym designem.

Projektanci HOLZBRINK z uwagą obserwują najnowsze trendy i potrzeby klientów. Meble, które tworzymy są niezwykle solidne, a co więcej mimo minimalistycznej formy – zachwycają swoją prostotą. Doskonale wpisują się zarówno w klasyczne wnętrza, jak i totalnie nowoczesne. Surowe, metalowe konstrukcje z jednej strony wtapiają się w otoczenie, a z drugiej przyciągają wzrok.

W ofercie marki HOLZBRINK znajdziesz między innymi wolnostojący stojak na ręczniki, który postawisz tam, gdzie chcesz. Stalowa konstrukcja pokryta matową farbą wygląda szczególnie estetycznie. Wielość rozmiarów sprawi, że dopasujesz stojak do każdej, nawet najmniejszej przestrzeni.

Uniwersalne półki pływające pomieszczą Twoje wakacyjne pamiątki lub ramki ze zdjęciami. Świetnie również wyeksponują i uporządkują książki w pokoju dziecięcym. Szybko i w łatwy sposób zamontujesz je na ścianie.

Zobacz meble metalowe marki HOLZBRINK. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Półka pływająca metalowa HOLZBRINK
Półka pływająca
zobacz więcej
Stojak na ręcznik - dwuramienny HOLZBRINK
Stojak na ręczniki – dwuramienny
zobacz więcej
Stojak na ręcznik - trójramienny HOLZBRINK
Stojak na ręczniki – trójramienny
zobacz więcej