Linia kroplująca PROFI 16 mm

Wyróżnikiem grubościennej linii kroplującej PROFI jest wyjątkowo wysoka odporność mechaniczna. Dzięki labiryntowi o dużym przekroju poprzecznym oraz mechanizmowi samoprzepłukującemu linia kroplująca jest szczególnie odporna na zatykanie. Dwa ujścia wody w każdym emiterze umożliwiają dostarczenie ogromnej jej ilości do miejsca docelowego. Wąż jest także odporny na uszkodzenia i przy odpowiednio dużym ciśnieniu można bez problemu nawadniać długie linie. Linia kroplująca PROFI o średnicy 16 mm (5/8’’) ma ścianki o grubości 1 mm. Jest odporna na warunki pogodowe, a w szczególności promieniowanie UV i niskie temperatury. W zależności od potrzeb – można ją podwiesić lub kotwiczyć do podłoża. Nadaje się do powierzchni o każdym nachyleniu.

Przy projektowaniu linii PROFI przemyśleliśmy każdy szczegół. Wąż jest niemal płaski. Jednak pod wpływem ciśnienia wody zwiększa swoją objętość. Dzięki temu fabrycznie nawinięty na szpulę łatwo się rozwija i nie sprawia kłopotu z przechowywaniem.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
Linia kroplująca HOLZBRINK

Zastosowanie linii kroplującej PROFI:

  • Nawadnianie – jako wąż ogrodowy w ogrodnictwie, gałęziach przemysłu związanych z kształtowaniem krajobrazu, zagospodarowaniem terenów zieleni, w rolnictwie, leśnictwie, przemyśle rolniczym
  • Na terenach zielonych, w handlu, przemyśle, rzemiośle
  • Na placach campingowych, w parkach rozrywki, obiektach sportowych
  • Do ogólnych zastosowań służących nawodnieniu w wymagającym sektorze prywatnym
  • Do wszystkich innych, pokrewnych zastosowań w sektorze przemysłowym i prywatnym

Przemyślana konstrukcja

Odległość pomiędzy emiterami Linii Kroplującej HTS-Profi wynosi 33 cm. Przepływ wody przy ciśnieniu roboczym (0,8 – 3,5 bar) to 2,2l/h. Ciśnienie maksymalne: 3,5 bar. Maksymalna długość linii kroplującej na 1 rurę nawadniającą to 100 m i gwarantuje przepływ na poziomie 2,2l/h. Wydłużenie ciągu powoduje proporcjonalny spadek tej wartości.

Linia kroplująca PROFI jest dostępna w odcinkach: 1m, 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 50m,100m,200m i 500m.

System nawadniający marki Holzbrink

Najnowsza technologia

Linia kroplująca PROFI to zaawansowane połączenie zalet linii kroplujących i rur nawadniających. Kroplowniki formowane wtryskowo z wyjściem szczelinowym i turbinową konstrukcją gwarantują najlepsze rezultaty w kompleksowym nawadnianiu. Wąż zraszający jest niezwykle wytrzymały, w związku z czym nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Korzystając z rozwiązań marki HOLZBRINK możesz zaoszczędzić ponad 70% wody przy jednoczesnym optymalnym nawodnieniu roślin. Żeby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, powstały trzy rodzaje linii kroplujących: BASIC, ADVANCED i PROF

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×