Linia kroplująca Basic 16 mm

Linia kroplująca BASIC o średnicy 16 mm (5/8’’) to profesjonalny system dla amatorów ogrodnictwa. Wąż zraszający wykonano z polietylenu a grubość ścianek wynosi 0,2 mm. Linia kroplująca BASIC cechuje się ogromną wytrzymałością, jest odporna na warunki pogodowe, w szczególności –  promieniowanie UV i niskie temperatury. Można ją poprowadzić bez obaw zarówno nad ziemią jak i pod powierzchnią gruntu. Co ważne, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z rozwiązaniami stale narażonymi na niesprzyjające warunki pogodowe, system jest samoczyszczący. Budowa emitera zapobiega wrastaniu korzeni w rurę nawadniającą oraz przedostawaniu się ziemi do jej wnętrza. Linię kroplującą BASIC możesz zastosować na powierzchni o nachyleniu do 5%.

Przy projektowaniu linii BASIC przemyśleliśmy każdy szczegół. Wąż jest niemal płaski. Jednak pod wpływem ciśnienia wody zwiększa swoją objętość. Dzięki temu fabrycznie nawinięty na szpulę łatwo się rozwija i nie sprawia kłopotu z przechowywaniem.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
Linia kroplująca HOLZBRINK

Zastosowanie linii kroplującej BASIC:

  • Nawadnianie – w ogrodnictwie, gałęziach przemysłu związanych z kształtowaniem krajobrazu, zagospodarowaniem terenów zieleni, w rolnictwie, leśnictwie, przemyśle rolniczym.
  • Na terenach zielonych, w handlu, przemyśle, rzemiośle
  • Na placach campingowych, w parkach rozrywki, obiektach sportowych
  • Do ogólnych zastosowań nawadniania w wymagającym sektorze prywatnym
  • Do wszystkich innych, pokrewnych zastosowań w sektorze przemysłowym oraz komercyjnym

Przemyślana konstrukcja

Odległość pomiędzy poszczególnymi emiterami wynosi 20 cm. Przepływ wody przy ciśnieniu 1,0 bar to 1l/h a ciśnienie robocze 0,8-1,0 bar (0,08-0,1 MPa). Ciśnienie maksymalne: 1,2 bar (0,12 MPa) co daje 5 litrów na metr bieżący i godzinę. Maksymalna długość linii kroplującej na jedną rurę nawadniającą wynosi 149 m i gwarantuje przepływ na poziomie 1l/h. Wydłużenie linii powoduje proporcjonalny spadek tej wartości.

Linia kroplująca BASIC jest dostępna w odcinkach: 1m, 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 50m,100m,200m i 500m.

System nawadniający marki Holzbrink

Najnowsza technologia

Linia kroplująca BASIC to zaawansowane połączenie zalet linii kroplujących i rur nawadniających. Kroplowniki formowane wtryskowo z wyjściem szczelinowym i turbinową konstrukcją gwarantują najlepsze rezultaty w kompleksowym nawadnianiu. Wąż zraszający jest niezwykle wytrzymały, w związku z czym nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zastosowanie linii kroplującej BASIC pozwala zaoszczędzić ponad 70% wody przy optymalnym nawodnieniu roślin. Wszystkie łączniki oraz akcesoria są wyposażone w system zapobiegający wyciekaniu wody. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda trafia dokładnie tam, gdzie powinna i w ilości jaka jest potrzebna.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×