HolzbrinkSystem nawadniającyLinie kroplująceLinia kroplująca ADVANCED 16 mm

Linia kroplująca ADVANCED 16 mm

Model ADVANCED idealnie nadaje się do nawadniania długich rzędów i pól o dużej różnicy wysokości. Wąż zraszający jest wyjątkowo wytrzymały i nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Linia kroplująca ADVANCED o średnicy 16 mm (5/8’’) to profesjonalny system dla amatorów ogrodnictwa. Ścianki zostały wykonane z polietylenu a ich grubość wynosi 0,38 mm. Czarny wąż jest odporny na warunki pogodowe takie jak promieniowanie UV i niskie temperatury. Śmiało można go poprowadzić zarówno pod ziemią jak i na powierzchni gruntu. Dużą zaletą tego systemu jest samoczyszczenie.  Budowa emitera zapobiega wrastaniu korzeni w rurę nawadniającą oraz przedostaniu się ziemi do jej wnętrza. Dzięki specjalnej, wbudowanej membranie można linię kroplującą ADVANCED stosować na powierzchniach o każdym nachyleniu.

Przy projektowaniu linii ADVANCED przemyśleliśmy każdy szczegół. Wąż jest niemal płaski. Jednak pod wpływem ciśnienia wody zwiększa swoją objętość. Dzięki temu fabrycznie nawinięty na szpulę łatwo się rozwija i nie sprawia kłopotu z przechowywaniem.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
  • 100% szczelności
Linia kroplująca HOLZBRINK

Zastosowanie linii kroplującej ADVANCED:

  • Nawadnianie – w ogrodnictwie, gałęziach przemysłu związanych z kształtowaniem krajobrazu, zagospodarowaniem terenów zielonych, w rolnictwie, leśnictwie, przemyśle rolniczym
  • Na terenach zielonych, w handlu, przemyśle, rzemiośle
  • Na placach campingowych, w parkach rozrywki, obiektach sportowych
  • Do ogólnych zastosowań nawadniających w wymagającym sektorze prywatnym
  • Do wszystkich innych, pokrewnych zastosowań w sektorze przemysłowym i prywatnym

Przemyślana konstrukcja

Odległość między emiterami wynosi 30 cm. Przepływ wody przy ciśnieniu roboczym 0,5-2,5 bara (0,05 MPa – 0,25 MPa) to 1l/h. Ciśnienie maksymalne wynosi 3,5 bara (0,35MPa). Maksymalna długość linii kroplującej na jedną rurę nawadniającą wynosi 250 m i gwarantuje przepływ na poziomie 1l/h. Wydłużenie ciągu powoduje proporcjonalny spadek tej wartości.

Linia kroplująca ADVANCED jest dostępna w odcinkach: 1m, 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 50m,100m,200m i 500m.

System nawadniający marki Holzbrink

Najnowsza technologia

Linia kroplująca z kompensacją ciśnienia wykorzystuje płaskie kroplowniki. Ich konstrukcja opiera się na zwielokrotnionych wlotach filtracyjnych i labiryncie o dużym przekroju poprzecznym, dzięki czemu są odporne na zatykanie. Wąż zraszający jest niezwykle wytrzymały, w związku z czym nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zastosowanie linii kroplującej ADVANCED pozwala zaoszczędzić ponad 70% wody przy optymalnym nawodnieniu roślin. Wszystkie łączniki oraz akcesoria są wyposażone w system zapobiegający wyciekaniu wody. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda trafia bezpośrednio tam, gdzie powinna i w optymalnej ilości.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×