HolzbrinkListwy kuchenneListwy przyblatoweAluminiowa listwa przyblatowa 23×23 mm

Aluminiowa listwa przyblatowa 23×23 mm

Aluminiowa listwa przyblatowa HOLZBRINK idealnie wpasuje się pomiędzy kuchenny blat roboczy a ścianę. Jest wykonana z prawdziwego aluminium, dzięki czemu charakteryzuje się wytrzymałością i elegancją. Uniemożliwia przedostawanie się wilgoci, okruchów czy środków chemicznych pomiędzy łączone powierzchnie. Dokładnie przylega do podłoża, na którym jest montowana.

Listwa przyblatowa HOLZBRINK o wymiarach 23×23 mm ma długość 150 cm. Można ją dowolnie przycinać i łączyć a montaż jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności. Ponadto przygotowaliśmy szereg kompatybilnych akcesoriów do łączenia a także kończenia poszczególnych odcinków, są to łączniki, narożniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz zakończenia. Dzięki tego typu rozwiązaniom listwa prezentuje się bardzo estetycznie na każdym rodzaju powierzchni.

Listwę przyblatową wykonaną z aluminium stosuje się przede wszystkim w miejscach, gdzie panują wysokie temperatury. Głównie stosuje się ją w okolicach kuchenek.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Estetyczny wygląd
  • Wykonany z aluminium
  • Do domu i przestrzeni publicznej
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Profesjonalne rozwiązania
listwa przyblatowa Holzbrink w kuchni

Zastosowanie listwy przyblatowej:

  • Wykończenie blatów kuchennych
  • Zabezpieczenie szczelin między ścianą a szafkami kuchennymi
  • Ochrona przed wilgocią, nieczystościami, środkami chemicznymi, kurzem
  • Maskowanie nierówności i szczelin między blatem a ścianą

Prosty montaż

Listwa przyblatowa HOLZBRINK została tak skonstruowana, by każdy bez większych problemów mógł ją zamontować samodzielnie w swojej kuchni.

Profil wystarczy przytwierdzić do blatu. Listwę dekoracyjną należy wcisnąć lub wsunąć w szynę, a następnie dociskając przytwierdzić do blatu tuż przy ścianie na przykład za pomocą samoprzylepnej taśmy montażowej.

Oczywiście listwy można dowolnie przycinać do odpowiedniej długości. Do każdego modelu z łatwością dopasujesz komplet akcesoriów służących do zakończenia oraz łączenia listew w odpowiednim kolorze.

Rysunek techniczny listwy przyblatowej HOLZBRINK

Przemyślana konstrukcja

Każda listwa ma wymiary 23×23 mm i długość 150 cm. Składa się z dwóch elementów – sztywnego elementu montażowego oraz dekoracyjnego panelu.

Precyzyjnie wyprofilowane krawędzie maskują nierówności podłoża i zapobiegają przedostawaniu się wilgoci oraz resztek jedzenia w przestrzenie między meblami a ścianą.

Element dekoracyjny został zaprojektowany w 11 uniwersalnych kolorach, dzięki czemu z łatwością można połączyć dwie powierzchnie zachowując estetyczny wygląd.

Wytrzymały i sprawdzony materiał

Listwa przyblatowa została wykonana z mocnego tworzywa PVC wysokiej jakości. Dzięki temu jest ona wodoszczelna, odporna na szorowanie, środki chemiczne czy promieniowanie UV. Zabrudzony profil wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

Precyzyjnie wyprofilowane krawędzie niwelują nierówności między blatem a ścianą oraz zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i drobnych elementów w szczeliny.

Listwy przyblatowe HOLZBRINK - zbiorcze

Poznaj szeroką ofertę listew przyblatowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka HOLZBRINK przygotowała dziesięć kolorów listew przyblatowych. Dzięki temu do każdego rodzaju blatu i koloru ściany dowolnie dobierzesz wykończenie.

Ponadto w ofercie można znaleźć listwę wykonaną w stu procentach z aluminium. Jest ona sztywna i nie posiada miękkich krawędzi.

Listwy przyblatowe o wymiarach 23×23 mm i długości 150 cm, wykonane z trwałego PVC są dostępne w kolorach: biały, czarny, granit, jasny granit, ciemny granit, ciemny orzech, buk, aluminium, srebrne aluminium, satynowe aluminium oraz listwa aluminiowa.

Listwy przyblatowe HOLZBRINK to estetyczny sposób wykończenia blatów roboczych. Chronią szczeliny między blatem roboczym a ścianą przed pyłem, okruchami, wilgocią, insektami.

Miękkie i elastyczne uszczelki znajdujące się w górnej i dolnej części listwy dokładnie przylegają do podłoża oraz dopasowują się do jego kształtu. Wykonane z odpornego na czynniki zewnętrzne tworzywa PVC nie tracą swoich właściwości nawet pod wpływem szorowania, promieniowania UV czy wilgoci.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×