HolzbrinkListwy kuchenneListwy przyblatoweListwa przyblatowa 23×23 mm – biała

Listwa przyblatowa 23×23 mm – biała

Listwę przyblatową HOLZBRINK idealnie wpasujesz szczególnie pomiędzy kuchenny blat roboczy a ścianę. Wykonaliśmy ją z odpornego i trwałego tworzywa PVC, co w konsekwencji uniemożliwi przedostawanie się wilgoci, okruchów czy środków chemicznych pomiędzy łączone powierzchnie. Ponadto miękkie i elastyczne uszczelki znajdujące się na krawędziach dokładnie przylegają do podłoża dostosowując się do jego kształtu.

Listwa przyblatowa HOLZBRINK o wymiarach 23×23 mm ma długość 150 cm. Możesz ją dowolnie przycinać i łączyć, w wyniku czego montaż jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności. Ponadto przygotowaliśmy szereg kompatybilnych akcesoriów do łączenia, a także kończenia poszczególnych odcinków, na przykład łączniki, narożniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz zakończenia. Dzięki tego typu rozwiązaniom listwa prezentuje się bardzo estetycznie na każdym rodzaju powierzchni.

Biała listwa to zdecydowanie ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie. Pasuje zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych kuchni. Co więcej sprawdza się nie tylko w przypadku blatów w odcieniach bieli, ale również jako nadający charakteru kontrast pomiędzy dwoma powierzchniami o zupełnie różnych barwach.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Estetyczny wygląd
  • Do domu i przestrzeni publicznej
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Wykonany z PVC
  • Profesjonalne rozwiązania
Listwa przyblatowa Holzbrink

Zastosowanie listwy przyblatowej:

  • Wykończenie blatów kuchennych
  • Zabezpieczenie szczelin – szczególnie między ścianą a szafkami kuchennymi
  • Ochrona przed wilgocią, nieczystościami, środkami chemicznymi, kurzem
  • Maskowanie nierówności, zwłaszcza szczelin między blatem a ścianą

Prosty montaż

Listwę przyblatową HOLZBRINK skonstruowaliśmy tak, by w konsekwencji każdy bez większych problemów mógł ją zamontować samodzielnie w swojej kuchni. Wystarczy, że profil przytwierdzisz do blatu.

Najpierw listwę dekoracyjną wciśnij lub wsuń w szynę, a następnie dociskając przytwierdź na przykład samoprzylepną taśmą montażową do blatu tuż przy ścianie.

Oczywiście listwy przyblatowe możesz dowolnie przycinać do odpowiedniej długości. Ponadto do każdego modelu z łatwością dopasujesz komplet akcesoriów służących do zakończenia oraz łączenia listew w odpowiednim kolorze.

Rysunek techniczny listwy przyblatowej HOLZBRINK

Przemyślana konstrukcja listwy przyblatowej

Każda listwa przyblatowa ma wymiary 23×23 mm i długość 150 cm. Poza tym składa się z dwóch elementów – sztywnego elementu montażowego oraz dekoracyjnego panelu.

Ponadto precyzyjnie wyprofilowane krawędzie maskują nierówności podłoża oraz zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i resztek jedzenia w przestrzenie między meblami a ścianą.

Element dekoracyjny zaprojektowaliśmy w 11 uniwersalnych kolorach, w wyniku czego z łatwością połączysz dwie powierzchnie zachowując estetyczny wygląd.

Wytrzymały i sprawdzony materiał

Listwę przyblatową wykonaliśmy z mocnego tworzywa PVC wysokiej jakości. W wyniku tego jest ona wodoszczelna, odporna na szorowanie, środki chemiczne czy promieniowanie UV. Co więcej zabrudzony profil wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

Ponadto precyzyjnie wyprofilowane krawędzie niwelują nierówności między blatem a ścianą oraz zapobiegają przedostawaniu się szczególnie wilgoci i drobnych elementów w szczeliny.

Listwy przyblatowe HOLZBRINK - zbiorcze

Poznaj szeroką ofertę listew przyblatowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka HOLZBRINK przygotowała dziesięć kolorów listew przyblatowych. Co za tym idzie do każdego rodzaju blatu i koloru ściany dowolnie dobierzesz wykończenie.

Ponadto w ofercie można znaleźć listwę przyblatową wykonaną w stu procentach z aluminium. W konsekwencji jest ona sztywna i nie posiada miękkich krawędzi.

Listwy przyblatowe o wymiarach 23×23 mm i długości 150 cm, wykonane z trwałego PVC są dostępne w kolorach: biały, czarny, granit, jasny granit, ciemny granit, ciemny orzech, buk, aluminium, srebrne aluminium, satynowe aluminium oraz listwa aluminiowa.

Listwy przyblatowe HOLZBRINK pozwolą Ci w estetyczny sposób wykończyć blaty robocze nie tylko w kuchni. Co więcej chronią szczeliny między blatem roboczym a ścianą przed pyłem, okruchami, wilgocią, insektami.

Ponadto miękkie i elastyczne uszczelki znajdujące się w górnej i dolnej części listwy dokładnie przylegają do podłoża oraz dopasowują się do jego kształtu. Wykonane z odpornego na czynniki zewnętrzne tworzywa PVC nie tracą swoich właściwości nawet pod wpływem szorowania, promieniowania UV czy wilgoci.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×