Listwa miękka 100×25 mm biała

Listwę miękką z tworzywa PVC o wymiarach 100×25 mm stworzyliśmy do wykańczania różnego rodzaju powierzchni, w szczególności paneli, wykładzin, drewna, czy płytek. Jest dostępna w dwóch wersjach montażowych – z klejem i bez. Z pewnością świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie narożników ściennych oraz wnęk okiennych.

Co więcej, listwa PVC charakteryzuje się wysokim stopniem miękkości i elastyczności, w konsekwencji idealnie dopasowuje się do nawet ekstremalnych załamań między dwoma powierzchniami. Jest również odporna na szorowanie, wilgoć czy środki chemiczne.

Szczególnie zalecamy ją do stosowania w przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych, takich jak szpitale, szkoły, magazyny, hale produkcyjne.

Dostosowując się do potrzeb klientów, HOLZBRINK oferuje listwę 100×25 mm w dwóch wariantach – samoprzylepną oraz bez kleju.

Kolor biały podkreśli sterylność każdego wnętrza. Szczególnie sprawdzi się w przestrzeniach użyteczności publicznej, takich jak szpital, gabinet lekarski czy salon piękności.

Nasze produkty znajdziesz na:
 • Estetyczny wygląd
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Wytrzymały materiał
 • Łatwy montaż
 • Wykonany z PVC
 • Profesjonalne rozwiązania
Listwa miękka przypodłogowa biala 100x25mm montaż Holzbrink

Zastosowanie listwy miękkiej

 • Listwa przypodłogowa – zastosuj jako klasyczną listwę wykończeniową
 • Listwa przyblatowa – zabezpieczysz łączenia blatu ze ścianą przed wilgocią i zabrudzeniami
 • Narożnik zewnętrzny – ochronisz narożniki ścian zwłaszcza przed obiciem i odpryskami, co więcej dodatkowo je wzmocnisz
 • Narożnik wewnętrzny – zamaskujesz nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ścian w narożniku wklęsłym
 • Listwa okienna – zamaskujesz pęknięcia i szczeliny w okolicach okna, ponadto zniwelujesz nierówności, co więcej listwa stanowi estetyczne wykończenie
Montaż listwy miękkiej HOLZBRINK

Prosty montaż listwy miękkiej

Listwę przypodłogową 100×25 mm proponujemy w dwóch wariantach montażowych – z klejem oraz bez. W konsekwencji jest ona bardzo uniwersalna. W jednym i drugim przypadku montaż przebiega szybko i sprawnie, co więcej nie wymaga byś zastosował specjalne narzędzia.

Samoprzylepną listwę miękką z PVC na całej długości wyposażyliśmy w dwa ekstremalnie mocne akrylowe paski klejące, odporne na temperatury od -40℃ do 140℃. Co za tym idzie, wystarczy ją dociąć do odpowiedniej długości i zacząć przyklejać w wybranym miejscu do oczyszczonej powierzchni, stopniowo odklejając taśmy ochronne. W narożnikach listwę przytnij tak, aby końcówki dwóch odcinków dokładnie do siebie przylegały.

Listwę bez pasków samoprzylepnych przymocujesz do podłoża klejem montażowym lub dwustronną taśmą klejącą.

Listwę przypodłogową wykonaliśmy z PVC, które pod wpływem zimna jest trudne w montażu. Dlatego po otrzymaniu przesyłki odczekaj kilka godzin, aż nabierze temperatury pokojowej.

Listwa przypodłogowa miękka PVC 100x25mm marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Na całej długości listwy miękkiej umieściliśmy tłoczenie, które umożliwia swobodne wyginanie w obu kierunkach. W związku z tym możesz ją zamontować zarówno w narożnikach wklęsłych jak i wypukłych. Ponadto produkt  z łatwością dopasowuje się do podłoża a swój kształt zachowuje nawet w kątach i narożnikach.

Co więcej, model 100×25 mm jest dostępny w dwóch wariantach- z klejem i bez kleju. Tworzywo PVC, z którego wyprodukowaliśmy listwy jest sztywne i elastyczne jednocześnie.

Wytrzymały i sprawdzony materiał

Listwa przypodłogowa miękka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC. W wyniku tego jest odporna m.in. na działanie promieni UV i szorowanie, a podczas czyszczenia środkami chemicznymi nie traci koloru oraz swoich właściwości. Co więcej, nie odbarwia się ani nie odkształca.

Wysoki stopień elastyczności pozwoli Ci dopasować listwę do każdego rodzaju powierzchni. Doskonale przylega do każdej płaszczyzny, uniemożliwiając wilgoci, insektom i zabrudzeniom przedostanie się pod spód. Listwa przypodłogowa miękka jest świetnym sposobem na estetyczne wykończenie podłogi oraz zabezpieczenie jej krawędzi.

Listwa miękka przypodłogowa PVC 100x25mm z klejem i bez marki HOLZBRINK

Z klejem i bez kleju – wybierz sam

Listwa miękka 100×25 mm jest dostępna w dwóch wariantach montażowych – z klejem oraz bez, dzięki czemu jest ona bardzo uniwersalna.

W jednym i drugim przypadku montaż przebiega szybko i sprawnie, nie wymaga zastosowania specjalnych narzędzi.

Sam zadecyduj czy odpowiednia będzie listwa samoprzylepna czy wersja bez pasków z klejem akrylowym.

Na jednej rolce aż do 25 metrów listwy!

Listwa na rolce pozwala zminimalizować koszty dostawy oraz ułatwia przechowywanie. W zależności od potrzeb, HOLZBRINK proponuje długości: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m i 25 m.

Fabrycznie zwiniętą listwę bez większych problemów schowasz nawet w najmniejszych zakamarkach domu.

Wysokiej jakości tworzywo PVC nie odbarwia się. W przypadku uszkodzenia zamontowanego fragmentu listwy, możesz go usunąć i wkleić w to miejsce nowy, dokładnie w tym samym odcieniu i kolorze.

Listwa miękka przypodłogowa PVC marki HOLZBRINK-zbiorcze

Poznaj szeroką ofertę listew miękkich

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów przygotowaliśmy pięć rozmiarów elastycznych listew do wyboru. Dwa z nich – 32×23 mm oraz 50×20 mm – dostępne są aż w 12 kolorach. Niewątpliwie neutralne barwy oraz faktury imitujące drewno współgrają z klasycznymi typami podłóg. Poza tym wysoka jakość wykonania połączona z trwałością listwy miękkiej powoduje, że fachowcy chętnie ją polecają do szybkiego i estetycznego wykończenia wnętrz.

Listwy przypodłogowe o wymiarach 32×23 mm i 50×20 mm dostępne są w następujących wariantach kolorystycznych: biały, czarny, popielaty, jasnoszary, ciemnoszary, brzoza, sosna, jasny dąb, ciemny dąb, karmelowy, czekoladowy, cappuccino.

Oferujemy także listwy miękkie z PVC do wykorzystania głównie w przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych. W konsekwencji modele o wymiarach 70×20 mm oraz 100×25 mm można znaleźć w czterech wersjach kolorystycznych: biały, czarny, szary i grafitowy. Prócz tego są dostępne w opcji z klejem i bez kleju.

HOLZBRINK swoim klientom proponuje również listwę miękką 18×18 mm w kolorze białym. Bezsprzecznie jest to rozwiązanie dedykowane głównie do pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, łazienkowych.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×