Poręcz schodowa zakrzywiona

Kod produktu: HLH-04, HLH-05, HLH-06

Poręcz schodowa wykonana z wysokiej jakości stali idealnie nadaje się do montażu na klatce schodowej, czy między piętrami. Końce prostego profilu zostały zagięte pod kątem 90° w kierunku ściany. Balustradę wystarczy przykręcić do ściany za pomocą dołączonych uchwytów i gotowe. Poręcz pomalowaliśmy metodą proszkową na jeden z kolorów palety RAL. Co za tym idzie, wygląda ona niezwykle estetycznie. Ponadto jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Estetyczny wygląd
  • Wykonany ze stali
  • Do domu i przestrzeni publicznej
  • Pokryty farbą proszkową
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
Poręcz zakrzywiona HOLZBRINK

Klasyczna poręcz schodowa

Wysokiej jakości poręcz stalową o prostokątnym kształcie z zagiętymi końcami można zamontować na klatce schodowej, korytarzu, w salonie czy innym pomieszczeniu. Montaż bezpośrednio do ściany pozwala dostosować ją do nachylenia schodów.

Balustrada została stworzona z prostokątnego profilu. Do zestawu dołączone są 2/3 (ich liczba zależy od długości balustrady) kątowniki, które należy przykręcić do ściany.

Znajdują się w nich fabrycznie przygotowane otwory o średnicy 10 mm, w których należy umieścić kołki montażowe (brak w zestawie).

W konsekwencji temu balustrada jest stabilna, solidnie zamocowana i świetnie się prezentuje.

Pomalowana proszkowo na jeden z kolorów palety RAL jest dodatkowo zabezpieczona przed korozją i czynnikami zewnętrznymi. Ponadto wybierając barwę, dostosujesz ją do charakteru otoczenia.

Poręcz schodowa zakrzywiona HOLZBRINK - rys. techniczny

Dopasuj balustradę do swoich potrzeb

Marka HOLZBRINK oferuje szeroki zakres długości poręczy – 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm, 190 cm i 200 cm.

Można je ze sobą łączyć, tworząc dłuższe konstrukcje.

Montaż jest szybki i niezwykle prosty. W konsekwencji każdy może zainstalować poręcz samodzielnie. Należy dobrać odpowiednie wkręty montażowe – w zależności od materiału, z jakiego wykonana jest ściana.

Stalowa poręcz zapewnia bezpieczeństwo na klatce schodowej, na balkonie czy w miejscach, gdzie występują schody i nachylenia.

Ergonomiczny, prostokątny kształt pozwala na pewny i bezpieczny chwyt. Dołączone do zestawu uchwyty montażowe są dyskretne, po przykręceniu do ściany niemal niewidoczne. Co więcej, pomalowane proszkowo na ten sam kolor co balustrada, idealnie komponują się z całością.

Poręcz znajdzie zastosowanie zarówno w prywatnych przestrzeniach, jak również publicznych i ogólnodostępnych.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×