Płot łupany leszczynowy HSZ

Kod produktu: HSZ

Naturalnie impregnowany płot łupany z drewna leszczynowego marki HOLZBRINK to doskonały sposób na ogrodzenie działki, osłony drzewek, dekoracji, wyznaczania ścieżek czy rabat. Ten ekologiczny rodzaj ogrodzenia jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i roślin, więc bez obaw możesz go stosować w swoim ogrodzie.

Marka HOLZBRINK przygotowała dwa modele płotka ciosanego z leszczyny. Jeden z nich został wyposażony w kołki montażowe, dzięki którym instalacja ogrodzenia zajmie dosłowną chwilkę. Drugi natomiast zamontujesz własnym sposobem.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Estetyczny wygląd
  • Montowany w ziemi
  • Gwarancja stabilności
  • Łatwy montaż
Płot ciosany HOLZBRINK

Płot ciosany – ekologiczna alternatywa

Płot łupany marki HOLZBRINK to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnych, tradycyjnych ogrodzeń. Doskonale nadaje się do oddzielenia rabat kwiatowych, świetnie sprawdza się jako ogrodzenie ogródka czy osłony drzewek. Co więcej, płot ciosany oprócz swojej funkcjonalności, odznacza się walorami estetycznymi. Może być oryginalną dekoracją niejednego ogródka.

Każde pasmo ogrodzenia ma indywidualny, niepowtarzalny kształt. Sztachety są połączone wysokiej jakości ocynkowanym drutem. Dzięki temu, cała konstrukcja jest bardzo stabilna, listwy nie wysuwają się z metalowego mocowania.

Ogrodzenie jest wykonane z drewna leszczynowego, naturalnie impregnowanego. Leszczyna posiada naturalne kwasy i żywice, dzięki którym płot ciosany jest odporny na warunki atmosferyczne. Będzie spełniać swoją funkcję z powodzeniem, przez wiele lat.

Po okresie użytkowania w łatwy i ekologiczny sposób można go zutylizować, gdyż nie zawiera żadnych substancji chemicznych.

Płotek ciosany leszczynowy HOLZBRINK -rys. techniczny

Szeroki wybór płotków ciosanych

Płot ciosany marki HOLZBRINK jest uniwersalny, między innymi ze względu na wielość dostępnych modeli. Oferowane długości to 5 i 10 metrów. Wysokości wahają się od 50 do 120cm. Odległości pomiędzy listwami to 3-4 cm lub 7-8 cm.

Poszczególne sztachety mogą różnić się od siebie kolorem i kształtem, gdyż jest to produkt tworzony ręcznie. Słupki połączone ocynkowanym drutem instaluje się szybko i łatwo. Poddaje się formowaniu, więc Twoje ogrodzenie przybierze taki kształt, jaki sobie życzysz.

Drewno leszczyny, z której wykonujemy płotki, jest jasnobrązowe, bezsłojowe, twarde i trwałe, a także sprężyste. W pełni wykorzystaliśmy wszystkie te naturalne właściwości konstruując płotki ciosane.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×