HolzbrinkObrzeża ogrodoweObrzeża ogrodowe z PVCObrzeże ogrodowe HRK03 taśma PVC 140 mm

Obrzeże ogrodowe HRK03 taśma PVC 140 mm

Kod produktu: HRK03

Obrzeża trawnikowe w formie elastycznej, prostej taśmy mają wysokość 140 mm. Świetnie oddzielają od siebie rabaty i grządki w przydomowych ogródkach, ale też w sadach, na polach uprawnych i wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba podzielenia terenu. Wykonane z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne PVC będą spełniać swoją funkcję przez długie lata. Bardzo elastyczne doskonale nadają się do wyznaczania łuków. Z drugiej strony nie zaleca się ich jednak do tworzenia prostych linii.

Obrzeże o długości 10 m jest łatwe w montażu. Wystarczy je umieścić we wcześniej wykopanym otworze i przysypać ziemią z obu stron szpadlem lub łopatką. Co więcej, wykonane z wysokiej jakości tworzywa PVC jest odporne na warunki atmosferyczne. Mimo długiego i intensywnego użytkowania, będzie spełniać swoją funkcję bez zarzutu przez wiele sezonów.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Montowany w ziemi
  • Łatwy montaż
  • Wykonany z PVC
Zastosowanie obrzeża ogrodowego HRK03 140 mm - odgrodzenie drzew i krzewów

Wytrzymały materiał

Obrzeże zostało wykonane z tworzywa PVC, charakteryzującego się dużą trwałością i elastycznością. Z łatwością pozwala się formować w łuk. Nie ulega odkształceniom, mimo długiego i intensywnego użytkowania. Wysoko odporne na warunki atmosferyczne. Bez większych trudności można je przyciąć nożykiem.

Prosty montaż

Listwa jest bardzo prosta w montażu i nie sprawia trudności przy koszeniu trawy. Przed umieszczeniem w gruncie należy wykopać otwór w ziemi o długości obrzeża, następnie włożyć listwę i w celu stabilizacji przysypać ziemią. Widoczną ściankę można przykryć z obu stron ozdobnymi kamieniami, korą, ziemią, trawnikiem lub kostką.

Materiał PVC, z którego wykonano obrzeże, pod wpływem zimna traci swoją elastyczność, co może utrudniać układanie listwy. Zalecamy, aby listwa nie była montowana od razu po otrzymaniu przesyłki (jeśli jest zimna, warto poczekać, aż nabierze ciepła).

Zastosowanie elastycznej taśmy ogrodowej

Listwa doskonale sprawdzi się przy tworzeniu ścieżek, rabat, klombów, trawnika w przydomowym ogrodzie, parku czy przestrzeni miejskiej. Znacząco ułatwia podział terenu, dzięki czemu w prosty i szybki sposób wytyczysz ścieżki, oddzielisz trawnik od grządek uprawnych. Taśma została wykonana z elastycznego tworzywa PVC, dlatego świetnie nadaje się do tworzenia różnych kształtów, zwłaszcza fal. Wyznaczenie prostej linii może być trudne, do tego celu zalecamy obrzeże ogrodowe w formie listwy.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×