HolzbrinkObrzeża ogrodoweObrzeża ogrodowe z PVCObrzeże ogrodowe HRK01B listwa PVC 58 mm

Obrzeże ogrodowe HRK01B listwa PVC 58 mm

Kod produktu: HRK01B

Obrzeże ogrodowe w formie listwy to sprytny i skuteczny sposób na wydzielenie stref w ogrodzie. Dzięki niej w łatwy sposób podzielisz teren, precyzyjnie zaznaczając granice między ścieżkami, rabatami i trawnikiem. Nie sprawia również trudności przy koszeniu. Obrzeże o wysokości 58 mm ma długość 1 m. Można je dowolnie przycinać i łączyć poszczególne odcinki. Pasek posiada żłobienia ułatwiające jego rozcięcie. Wykonane z PVC jest odporne na warunki atmosferyczne, dlatego możesz montować je na powierzchni ziemi i pod gruntem bez obaw, że w trakcie użytkowania straci swój kształt.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Montowany w ziemi
  • Łatwy montaż
  • Wykonany z PVC
Montaż obrzeża ogrodowego HOLZBRINK

Wytrzymały materiał

Obrzeże do trawników zostało wykonane z tworzywa PVC, charakteryzującego się dużą trwałością i elastycznością. W konsekwencji z łatwością pozwala się formować w łuk poprzez nacięcie paska stabilizującego (pasek jest wyposażony w żłobienia ułatwiające jego rozcięcie). Ponadto nie ulega odkształceniom, mimo długiego i intensywnego użytkowania.

Prosty montaż

Obrzeże ogrodowe jest proste w montażu, a co więcej nie sprawia trudności przy koszeniu trawy. Obrzeże można wkopać w ziemię, wówczas jedynie jego górna krawędź jest widoczna. Ponadto można także zamontować je na powierzchni – widoczną ściankę przykryć z obu stron kamieniami ozdobnymi, korą, ziemią, trawnikiem, kostką, itp.

Wraz z obrzeżem w zestawie znajdują się kotwy mocujące, które wystarczy wbić w ziemię, np. gumowym młotkiem. Do montażu zalecamy użycie rękawic ochronnych.

Materiał PVC, z którego wykonano obrzeże, pod wpływem zimna traci swoją elastyczność, co może utrudniać układanie listwy. Zalecamy, aby listwa nie była montowana od razu po otrzymaniu przesyłki (jeśli jest zimna, warto poczekać, aż nabierze ciepła).

Zastosowanie listwy ogrodowej

Listwa doskonale sprawdzi się przy tworzeniu ścieżek, rabat, klombów, trawnika w przydomowym ogrodzie, parku czy przestrzeni miejskiej. Znacząco ułatwia podział terenu, dzięki czemu w prosty i szybki sposób wytyczysz ścieżki, oddzielisz trawnik od grządek uprawnych. Listwa jest niezawodna w tworzeniu prostych linii i łuków.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×