HolzbrinkListwy kuchenneSystem cokołowy do mebli kuchennychListwa cokołowa do mebli kuchennych HBK15 150 cm czarny połysk

Listwa cokołowa do mebli kuchennych HBK15 150 cm czarny połysk

Kod produktu: HBK15

Listwa cokołowa HBK15 służy do zabezpieczania dolnych szafek kuchennych przed zniszczeniem i zabrudzeniami. Profil o wymiarach 150x13x1500 mm wykonaliśmy z wysokiej jakości tworzywa PVC, a końcówki zabezpieczyliśmy gumowymi, wytrzymałymi uszczelkami.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, cokół jest odporny na wilgoć oraz promienie UV, a także odkształcanie. Co więcej wykazuje również wysoką odporność na temperatury. Wszelkie zabrudzenia bardzo łatwo można usunąć wilgotną ściereczką lub gąbką.

Kolorystyka systemów cokołowych marki HOLZBRINK skomponowaliśmy tak, by pasowały one do każdego wnętrza. Listwa do mebli kuchennych w kolorze czarny połysk to idealny wybór zarówno do klasycznie zaaranżowanych kuchni jak i tych bardziej nowoczesnych.

Nasze produkty znajdziesz na:
  • Estetyczny wygląd
  • Do domu i przestrzeni publicznej
  • Wytrzymały materiał
  • Łatwy montaż
  • Wykonany z PVC
  • Profesjonalne rozwiązania

System cokołowy do mebli kuchennych HOLZBRINK

Łatwy montaż

System montażu przemyśleliśmy ze szczególną starannością. Co za tym idzie instalacja systemu cokołowego przebiega szybko i sprawnie.

Akcesoria do cokołów umożliwiają zbudowanie skutecznej i trwałej ochrony dolnych szafek kuchennych. Co więcej dzięki elastycznym narożnikom listwy mogą być ustawiane pod każdym kątem, a dopasowane zakończenia idealnie przylegają do cokołów.

Estetyczny wygląd

System cokołowy HOLZBRINK to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. Zarówno cokoły jak i akcesoria są dostępne w tej samej kolorystyce, co sprawia że łączenia między nimi są prawie niewidoczne. Uszczelka będąca zintegrowanym elementem listwy, precyzyjnie przylega do powierzchni, dopasowując się do niej i chroniąc przestrzeń pod szafkami przed płynami, kurzem i insektami.

Cokoły do mebli kuchennych HOLZBRINK - rysunek techniczny

Akcesoria do cokołów HBK

Cokoły kuchenne zostały wyprodukowane zgodnie z normą PN-81/B-89002. Marka HOLZBRINK proponuje szereg dopasowanych do nich akcesoriów:

  • Klipsy – umożliwiają dopasowanie listwy do nóżek
  • Narożniki elastyczne – do łączenia listew pod różnymi kątami
  • Łączniki – do łączenia listew
  • Zakończenia – do estetycznego zakończenia listwy

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×