Listwa sanitarna miękka 18×18 mm biała

Miękka listwa sanitarna 18×18 mm w kolorze białym znajdzie zastosowanie szczególnie w takich miejscach jak łazienka, kuchnia, ale również apteka czy salon fryzjerski. To nie jedyne przeznaczenie tego rozwiązania – możesz ją również wykorzystać jako narożnik ścienny oraz wykończenie wnęk okiennych.

Elastyczna taśma z PVC o wymiarach 18×18 mm w estetyczny sposób zabezpieczy punkty łączenia ściany z wanną, okolice umywalki czy prysznica bez konieczności użycia silikonu. Co więcej, materiał, z którego wykonaliśmy listwę, gwarantuje wytrzymałość i odporność na szorowanie, wilgoć i środki chemiczne. Dzięki dwóm paskom mocnego kleju montaż listwy staje się bajecznie prosty. Nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi. Co więcej, listwę z łatwością skrócisz do odpowiedniej długości.

Nasze produkty znajdziesz na:
 • Estetyczny wygląd
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Wytrzymały materiał
 • Łatwy montaż
 • Wykonany z PVC
 • Profesjonalne rozwiązania
Montaż listwy miękkiej przypodłogowej PVC 18x18mm białej Holzbrink

Zastosowanie listwy miękkiej

 • Listwa zabezpieczająca okolice zlewów, umywalek, prysznicy oraz wanny bez konieczności stosowania silikonu
 • Listwa przyblatowa –  zabezpieczysz łączenia blatu ze ścianą przed wilgocią i zabrudzeniami
 • Narożnik zewnętrzny –  ochronisz narożniki ścian zwłaszcza przed obiciem i odpryskami, co więcej dodatkowo je wzmocnisz
 • Narożnik wewnętrzny – zamaskujesz nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ścian w narożniku wklęsłym
 • Listwa łącząca – listwa płaska łącząca dwie powierzchnie o różnej fakturze, niwelująca niewielkie różnice poziomów.
 • Listwa okienna – zamaskujesz pęknięcia i szczeliny w okolicach okna, ponadto zniwelujesz nierówności, co więcej listwa stanowi estetyczne wykończenie
Montaż listwy miękkiej HOLZBRINK

Prosty montaż elastycznej listwy sanitarnej

Elastyczna listwa sanitarna wyposażona jest w dwa równoległe pasy kleju zabezpieczone taśmą ochronną. W konsekwencji do montażu nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi. Nie wymaga on również ingerencji  w ścianę, podłogę czy inną powierzchnię, na której montujesz listwę.

Po pierwsze przytnij listwę do potrzebnej długości, a następnie rozpocznij przyklejanie na oczyszczoną wcześniej powierzchnię stopniowo odklejając paski zabezpieczające.

Aby wykończyć narożniki, listwę sanitarną przytnij tak, by końcówki dwóch odcinków dokładnie do siebie przylegały.

Listwę wykonaliśmy z elastycznego tworzywa PVC, które pod wpływem niskiej temperatury traci swoje właściwości. Może to utrudnić montaż, dlatego po otrzymaniu przesyłki odczekaj kilka godzin, aż produkt nabierze temperatury pokojowej.

Jedna rolka to aż 25 metrów listwy!

Listwa na rolce pozwala zminimalizować koszty dostawy oraz ułatwia przechowywanie. W zależności od potrzeb, HOLZBRINK proponuje długości: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m i 25 m.

Fabrycznie zwiniętą listwę bez większych problemów schowasz nawet w najmniejszych zakamarkach domu. Wysokiej jakości tworzywo PVC nie odbarwia się. W przypadku uszkodzenia zamontowanego fragmentu listwy, możesz go usunąć i wkleić w to miejsce nowy, dokładnie w tym samym odcieniu i kolorze.

Listwa przypodłogowa miękka PVC marki HOLZBRINK - rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Elastyczną listwę sanitarną wyposażyliśmy w tłoczenie, które pozwala na jej swobodne zgięcie w obu kierunkach. W konsekwencji może być montowana w narożnikach wklęsłych i wypukłych.

Co więcej na każdej części znajduje się pasek kleju, który ułatwia i przyspiesza montaż listwy. Klej jest bardzo mocny. Po przyklejeniu i związaniu z podłożem oderwanie listwy wymaga siły.

Wytrzymały i sprawdzony materiał

Listwa przypodłogowa miękka jest wykonana z tworzywa PVC wysokiej jakości, dzięki czemu jest odporna m. in. na szorowanie, promieniowanie UV i czyszczenie środkami czystości na bazie chemii.

Nie odbarwia się ani nie odkształca. Listwa jest na tyle elastyczna, że dopasowuje się do każdego rodzaju powierzchni i dokładnie do niej przylega, uniemożliwiając płynom, insektom i zabrudzeniom przedostanie się pod spód. To pewny sposób na wykończenie podłogi i zabezpieczenie jej krawędzi.

Listwa miękka przypodłogowa PVC marki HOLZBRINK-zbiorcze

Poznaj szeroką ofertę listew miękkich

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów przygotowaliśmy pięć rozmiarów elastycznych listew do wyboru. Dwa z nich – 32×23 mm oraz 50×20 mm – dostępne są aż w 12 kolorach. Niewątpliwie neutralne barwy oraz faktury imitujące drewno współgrają z klasycznymi typami podłóg. Poza tym wysoka jakość wykonania połączona z trwałością listwy miękkiej powoduje, że fachowcy chętnie ją polecają do szybkiego i estetycznego wykończenia wnętrz.

Listwy przypodłogowe o wymiarach 32×23 mm i 50×20 mm dostępne są w następujących wariantach kolorystycznych: biały, czarny, popielaty, jasnoszary, ciemnoszary, brzoza, sosna, jasny dąb, ciemny dąb, karmelowy, czekoladowy, cappuccino.

Oferujemy także listwy miękkie z PVC do wykorzystania głównie w przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych. W konsekwencji modele o wymiarach 70×20 mm oraz 100×25 mm można znaleźć w czterech wersjach kolorystycznych: biały, czarny, szary i grafitowy. Prócz tego są dostępne w opcji z klejem i bez kleju.

HOLZBRINK swoim klientom proponuje również listwę miękką 18×18 mm w kolorze białym. Bezsprzecznie jest to rozwiązanie dedykowane głównie do pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, łazienkowych.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×