Listwa miękka 32×23 mm czarna

Listwa przypodłogowa PVC marki HOLZBRINK jest przeznaczona do wykańczania podłóg (panele, wykładziny, płytki itp.) oraz narożników ściennych i wnęk okiennych. Listwę wykonaliśmy z tworzywa najwyższej jakości, co za tym idzie jest wytrzymała i odporna na szorowanie, działanie wilgoci, środków chemicznych. Ponadto jest także miękka i elastyczna. W związku z tym z łatwością dopasujesz ją do faktury podłoża. Listwę przypodłogową samoprzylepną wyposażyliśmy w dwa paski mocnego kleju, w konsekwencji zamontujesz ją szybko i nie będziesz potrzebował dodatkowych narzędzi.

Uniwersalna czerń doskonale sprawdzi się jako wykończenie podłogi pokrytej linoleum, wykładziną czy płytkami. Zastosuj ją również jako mocny akcent pomiędzy dwoma powierzchniami.

Nasze produkty znajdziesz na:
 • Estetyczny wygląd
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Wytrzymały materiał
 • Łatwy montaż
 • Wykonany z PVC
 • Profesjonalne rozwiązania
Czarna listwa przypodłogowa miękka po montażu

Zastosowanie listwy miękkiej przypodłogowej

 • Listwa przypodłogowa – zastosuj ją jako klasyczną listwę wykończeniową.
 • Listwa przyblatowa – niewątpliwie zabezpieczysz nią łączenia blatów ze ścianami przed płynami i zabrudzeniami.
 • Narożnik zewnętrzny – wykorzystaj jako dodatkową ochronę i wzmocnienie, zwłaszcza naroża wypukłego przed obiciem i odpryskami.
 • Narożnik wewnętrzny – zamaskuj w narożu wklęsłym głównie nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ścian.
 • Listwa okienna – zamaskujesz nierówności w okolicach okna, zwłaszcza ukryjesz pęknięcia i szczeliny.
Montaż listwy miękkiej HOLZBRINK

Prosty montaż listwy przypodłogowej PVC

Dzięki samoprzylepnym paskom, aby zamontować listwę przypodłogową nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi. Najpierw listwę dotnij do odpowiedniej długości i zacznij przyklejać w odpowiednim miejscu do oczyszczonej powierzchni, następnie stopniowo odklejaj taśmy ochronne. W celu wykonania narożników, listwę przytnij tak, aby końcówki dwóch odcinków dokładnie do siebie przylegały.

Listwa samoprzylepna jest wykonana z tworzywa PVC, które pod wpływem zimna jest trudne w montażu. Stąd po otrzymaniu przesyłki odczekaj kilka godzin, aż nabierze temperatury pokojowej.

Jedna rolka to aż 25 metrów listwy przypodłogowej!

Jeśli wybierzesz listwę na rolce, w konsekwencji zaoszczędzisz na miejscu i kosztach dostawy. Rolka 25 m jest fabrycznie zwinięta – stąd wystarczy, że odwiniesz wymagany odcinek, a resztę możesz schować na później. Dzięki wysokiej jakości PVC listwa przypodłogowa nie odbarwia się. Co za tym idzie w przypadku uszkodzenia już zamontowanego fragmentu listwy możesz go usunąć, a na jego miejsce przykleić nowy, dokładnie w tym samym kolorze i odcieniu.

Listwa przypodłogowa miękka PVC marki HOLZBRINK rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Listwę przypodłogową wyposażyliśmy w tłoczenie, co oznacza że możesz ją swobodne zginać w obu kierunkach. W konsekwencji zamontujesz listwę przypodłogową w narożnikach wklęsłych i wypukłych. Na każdej części znajduje się pasek kleju, który ułatwia i przyspiesza montaż listwy. Klej jest bardzo mocny. Po przyklejeniu i związaniu z podłożem oderwanie listwy wymaga siły.

Wytrzymały i sprawdzony materiał

Elastyczną listwę przypodłogową wykonaliśmy z tworzywa PVC wysokiej jakości, dzięki czemu jest odporna m. in. na szorowanie, promieniowanie UV i czyszczenie środkami czystości na bazie chemii. Nie odbarwia się ani nie odkształca. Listwa jest na tyle elastyczna, że dopasujesz ją do każdego rodzaju powierzchni i będzie jednocześnie dokładnie do niej przylegać, uniemożliwiając płynom, insektom i zabrudzeniom przedostanie się pod spód. To pewny sposób na wykończenie podłogi oraz zabezpieczenie jej krawędzi.

Listwa miękka przypodłogowa PVC marki HOLZBRINK-zbiorcze

Poznaj szeroką ofertę listew miękkich

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów przygotowaliśmy pięć rozmiarów listew miękkich do wyboru. Co więcej, dwa z nich – 32×23 mm oraz 50×20 mm – udostępniamy aż w 12 kolorach. Neutralne barwy oraz faktury imitujące drewno współgrają z klasycznymi typami podłóg. Ponadto wysoka jakość wykonania połączona z trwałością listwy miękkiej powoduje, że fachowcy chętnie ją polecają do szybkiego i estetycznego wykończenia wnętrz.

Listwy o wymiarach 32×23 mm i 50×20 mm dostępne są w następujących wariantach kolorystycznych: biały, czarny, popielaty, jasnoszary, ciemnoszary, brzoza, sosna, jasny dąb, ciemny dąb, karmelowy, czekoladowy, cappuccino.

Oferujemy także listwy miękkie z PVC, które wykorzystasz głównie w przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych. Modele o wymiarach 70×20 mm oraz 100×25 mm znajdziesz w czterech wersjach kolorystycznych: biały, czarny, szary i grafitowy. Są dostępne w opcji z klejem i bez kleju.

HOLZBRINK swoim klientom proponuje również listwę miękką 18×18 mm w kolorze białym. Jest to rozwiązanie dedykowane głównie do pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, łazienkowych.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×