Listwa miękka 32×23 mm ciemnoszara

Listwa przypodłogowa marki HOLZBRINK jest przeznaczona do wykańczania podłóg (panele, wykładziny, płytki itp.) oraz narożników ściennych i wnęk okiennych. Listwę wykonaliśmy z tworzywa PVC, co za tym idzie jest wytrzymała i odporna na szorowanie, działanie wilgoci, środków chemicznych. Ponadto jest także miękka i elastyczna. W związku z tym z łatwością dopasujesz ją do faktury podłoża. Listwę przypodłogową wyposażyliśmy w dwa paski mocnego kleju, w konsekwencji zamontujesz ją szybko i nie będziesz potrzebował dodatkowych narzędzi.

Ciemnoszara listwa pasuje do surowych, minimalistycznych i industrialnych wnętrz o chłodnej tonacji. Ponadto współgra ze wszystkimi odcieniami bieli i szarości.

Nasze produkty znajdziesz na:
 • Estetyczny wygląd
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Wytrzymały materiał
 • Łatwy montaż
 • Wykonany z PVC
 • Profesjonalne rozwiązania
Zamontowana listwa miękka przypodłogowa PVC ciemnoszara

Zastosowanie listwy przypodłogowej

 • Listwa przypodłogowa – zastosuj ją jako klasyczną listwę wykończeniową.
 • Listwa przyblatowa – niewątpliwie zabezpieczysz nią łączenia blatów ze ścianami przed płynami i zabrudzeniami.
 • Narożnik zewnętrzny – dodatkowa ochrona i wzmocnienie, zwłaszcza naroża wypukłego przed obiciem i odpryskami.
 • Narożnik wewnętrzny – zamaskuj w narożu wklęsłym głównie nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ścian.
 • Listwa okienna – zamaskujesz nierówności w okolicach okna, zwłaszcza ukryjesz pęknięcia i szczeliny.
Montaż listwy miękkiej HOLZBRINK

Prosty montaż listwy przypodłogowej PVC

Dzięki samoprzylepnym paskom, aby zamontować listwę przypodłogową nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi. Najpierw listwę dotnij do odpowiedniej długości i zacznij przyklejać w odpowiednim miejscu do oczyszczonej powierzchni, następnie stopniowo odklejaj taśmy ochronne. W celu wykonania narożników, listwę przytnij tak, aby końcówki dwóch odcinków dokładnie do siebie przylegały.

Listwa przypodłogowa jest wykonana z tworzywa PVC, które pod wpływem zimna jest trudne w montażu. Stąd po otrzymaniu przesyłki odczekaj kilka godzin, aż nabierze temperatury pokojowej.

Jedna rolka to aż 25 metrów listwy przypodłogowej!

Jeśli wybierzesz listwę na rolce, w konsekwencji zaoszczędzisz na miejscu i kosztach dostawy. Rolka 25 m jest fabrycznie zwinięta – stąd wystarczy, że odwiniesz wymagany odcinek, a resztę możesz schować na później. Dzięki wysokiej jakości PVC listwa przypodłogowa nie odbarwia się. Co za tym idzie w przypadku uszkodzenia już zamontowanego fragmentu listwy możesz go usunąć, a na jego miejsce przykleić nowy, dokładnie w tym samym kolorze i odcieniu.

Listwa przypodłogowa miękka PVC marki HOLZBRINK rysunek techniczny

Przemyślana konstrukcja

Listwa posiada tłoczenie, co oznacza że możesz ją swobodne zginać w obu kierunkach. W konsekwencji zamontujesz ją w narożnikach wklęsłych i wypukłych. Na każdej części znajduje się pasek kleju, który ułatwia i przyspiesza montaż listwy. Klej jest bardzo mocny. Po przyklejeniu i związaniu z podłożem oderwanie listwy wymaga siły.

Wytrzymały i sprawdzony materiał

Listwę przypodłogową miękką wykonaliśmy z tworzywa PVC wysokiej jakości, dzięki czemu jest odporna m. in. na szorowanie, promieniowanie UV i czyszczenie środkami czystości na bazie chemii. Nie odbarwia się ani nie odkształca. Listwa jest na tyle elastyczna, że dopasujesz ją do każdego rodzaju powierzchni i będzie jednocześnie dokładnie do niej przylegać, uniemożliwiając płynom, insektom i zabrudzeniom przedostanie się pod spód. To pewny sposób na wykończenie podłogi i zabezpieczenie jej krawędzi.

Listwa miękka przypodłogowa PVC marki HOLZBRINK-zbiorcze

Poznaj szeroką ofertę listew miękkich

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów przygotowaliśmy pięć rozmiarów listew miękkich do wyboru. Co więcej, dwa z nich – 32×23 mm oraz 50×20 mm – udostępniamy aż w 12 kolorach. Neutralne barwy oraz faktury imitujące drewno współgrają z klasycznymi typami podłóg. Ponadto wysoka jakość wykonania połączona z trwałością listwy miękkiej powoduje, że fachowcy chętnie ją polecają do szybkiego i estetycznego wykończenia wnętrz.

Listwy o wymiarach 32×23 mm i 50×20 mm dostępne są w następujących wariantach kolorystycznych: biały, czarny, popielaty, jasnoszary, ciemnoszary, brzoza, sosna, jasny dąb, ciemny dąb, karmelowy, czekoladowy, cappuccino.

Oferujemy także listwy miękkie z PVC, które wykorzystasz głównie w przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych. Modele o wymiarach 70×20 mm oraz 100×25 mm znajdziesz w czterech wersjach kolorystycznych: biały, czarny, szary i grafitowy. Są dostępne w opcji z klejem i bez kleju.

HOLZBRINK swoim klientom proponuje również listwę miękką 18×18 mm w kolorze białym. Jest to rozwiązanie dedykowane głównie do pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, łazienkowych.

Zobacz również:

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×